Meie värvikas portfoolio

Oleme koondanud kokku valiku tehtud töödest koos projektikirjeldustega. Ammutage inspiratsiooni oma enda tulevaste projektide jaoks.

Mõnikord peab minema alla, et jõuda tippu

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Portfoolio_Indie_AD.png
 • Veebileht
  Digi
  2023

  Saare Food koduleht

  Saare on koht, kus valmivad saaremaised ehtsad tooted tänu kenasti valitud toorainele, jätkusuutlikule tootmisprotsessile ja saarlase moodi pühendumusele. Meie aitasime disainida ja arendada Saarele väärilise kodulehe.

  Jätka lugemist
 • Digi
  Tarkvara
  2023

  Äpp NoBananase sisekasutuseks

  NoBananase lookas lettidelt leiad parimaid sorte maasikaid, vaarikaid, kultuurmustikaid ja mureleid. Kõik nad on sirgunud parimast pinnasest, küpselt korjatud ja hellusega toodud. Meie töö oli kindlustada, et letid oleksid lookas ja marjad ei läheks raisku.

  Jätka lugemist
 • Digi
  Tarkvara
  2023

  Sensowell: Nutivoodi äpp

  Me veedame kolmandiku oma päevast voodis ja miks mitte kasutada seda aega oma keha analüüsimiseks. Sensowell on Eesti parimate peade loodud nutivoodi, mis annab täpset uneinfot, aga suudab ka teavitada tervisehädadest nende väga varajases staadiumis. Meie roll oli luua äpp, mis suhtleb nutivoodis peituvate anduritega.

  Jätka lugemist
 • Veebileht
  Digi
  2023

  Grandhaus veebileht

  Kui soovid leida kindlat ja pikaajalist partnerit, kes tegeleks sinu kontori, kaubanduspinna, välisterritooriumi või muu objekti puhtuse hoidmisega, siis Grandhaus on suurepärane valik. Grandhausi teenuseid naudime ka Indie kontrois. Meie ülesanne oli luua Grandhausile vääriline koduleht.

  Jätka lugemist
 • E-pood
  Digi
  2023

  Rahaloosi virtuaalne loterii

  Rahaloos on värske kodumaine loterii. Meie ülesanne oli luua usaldusväärne bränd ja toimiv digilahendus, kus müüa pileteid ja korraldada loosimisi.

  Jätka lugemist
 • E-pood
  Digi
  2023

  Siksak e-pood

  Siksak loob kvaliteetsest kangast kauakestvaid tekstiiltooteid. Eriti armastatud on gobeläänkangast valmistatud tooted, mille eripäraks on see, et muster on kangasse kootud, mitte trükitud, mistõttu värvid ei tuhmu isegi pesus. Pool ettevõtte toodangust eksporditakse Skandinaaviasse

  Jätka lugemist
 • Digi
  Tarkvara
  2023

  Mobiilirakendus kaablirullide seiskorra tuvastamiseks Prysmian Groupile

  Prysmian Group on Itaalia ettevõte, mis spetsialiseerub energia- ja telekommunikatsioonisektoris kasutatavate elektrikaablite ning optiliste kiudude tootmisele. Meie poolt loodud äpp aitab tuvastada transportimisel kasutatavate kaablirullide asukohta ja jälgida nende elutsüklit.

  Jätka lugemist
 • E-pood
  Digi
  2021

  Nordaid esinduspood

  NordAid on äge bränd, sest nende vitamiinid on valmistatud parimatest inimkonnale teadaolevatest toorainetest, kasutades kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid. Meie eesmärk on arendada NordAidi esinduspoodi internetis.

  Jätka lugemist
 • E-pood
  Digi
  2020

  NoBananas e-pood

  NoBananas müügilettidelt leiab hooajal kõige magusamaid ja küpseimaid marju, mida eales nähtud - peamiselt maasikaid, aga ka mureleid, vaarikaid, mustikaid. Meie ülesanne oli arendada NoBananas veebileht lõpuni ja luua sinna juurde kasutajamugav e-pood.

  Jätka lugemist
 • E-pood
  Digi
  2020

  Aitäh e-pood

  Aitäh pakub ausat toitu, puhtast toorainest. Meie ülesanne oli olemasoleva CVI alusel kujundada Aitähile sobiv e-pood. Lisaks tavapärasele kujundustööle aitasime ka sõnu seada.

  Jätka lugemist
 • Digi
  Tarkvara
  2018

  Rahvusraamatukogu näituste digitaliseerimine

  Rahvusraamatukogu näituste osakond soovis jõuda laiema publikuni, avaldades oma näitused digitaalselt. Kahjuks ei sobinud Google Arts & Culture ega sarnased platvormid juriidilistel põhjustel, mistõttu otsustati luua oma digitaalne keskkond.

  Jätka lugemist
 • Digi
  Tarkvara
  2018

  Fututec kaubanduskeskuste tarkvara

  Fututec on tarkvaralahendus, mis on spetsiaalselt loodud kaubanduskeskuste haldamiseks. See tarkvara võimaldab kaubanduskeskustel koguda olulisi andmeid, suhelda rentnikega, korraldada digitaalseid tuleohutuskoolitusi, saata e-kirju ja üldiselt pakkuda peaaegu kõike, mida kaubanduskeskus vajab oma igapäevaseks efektiivseks toimimiseks. Meie ülesandeks oli uuendada ja moderniseerida tarkvara kasutajaliidest.

  Jätka lugemist
Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.