tehtud tööd

NoBananas e-pood

NoBananas müügilettidelt leiab hooajal kõige magusamaid ja küpseimaid marju, mida eales nähtud - peamiselt maasikaid, aga ka mureleid, vaarikaid, mustikaid. Meie ülesanne oli arendada NoBananas veebileht lõpuni ja luua sinna juurde kasutajamugav e-pood.

Tutvu e-poe loomisega

2020 Disain Arendus Analüüs
https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/02/nobananas-epood.png

Kiire innovatsioon

NoBananas’i peamine probleem oli see, et koroonakriisi tõttu tuli letid sulgeda. Väljapääsuna nähti ülimalt kiiresti e-poe loomist, mille iga viimnegi detail oleks läbimõeldud. Kuna veebileht oli juba osaliselt valmis, siis arendasime sinna samasse e-poe.

esc_attr()

Kullerivõrgustik

Eesmärk oli viia kaup kohale tunni ajaga. Marjamüüjad pandi kaubikutesse ja saadeti erinevatesse linnaosadesse. Meie ülesanne oli luua e-poele lahendus, mis aitab kulleritel tellimused vastu võtta ja linnaosade vahel ära jagada.

esc_attr()

Detailselt läbimõeldud e-pood

Lisasime siia-sinna lõbusaid animatsioone, mis tegid e-poe kasutamise meeldivamaks.

esc_attr()

Mugav maksmine

Kujundasime mugava ja arusaadava kassa ning lisasime krediitkaardiga maksmise võimaluse.

esc_attr()

Läbi raskuste ilu poole

Avastasime NoBananas’i e-poe arendamisel, et Maksekeskuse WooCommerce’i moodul ei arvestanud külaliste keele-eelistusi ja kõik kliendid suunati eestikeelsele “aitäh” lehele. Kuna Maksekeskuselt ei tulnud piisavalt kiiret abi mooduli parandamiseks, siis parandasime vea operatiivselt majasisestelt. NoBananas sai live ja marjad jõudsid kõigile soovijatele õigeaegselt.

esc_attr()
esc_attr()
esc_attr()
Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.