Digi

Jõe ületamiseks võib ehitada rippsilla või kivisilla - üks valmib kiirelt, teine püsib kauem. Mõnikord piisab ka kummikutest

Digilahendused annavad võimaluse viibida korraga igas maailma nurgas. Kindlustame lisaks viisakale väljanägemisele ka elegantselt toimivad taustsüsteemid.

Mõnikord peab minema alla, et jõuda tippu

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Veebiarendus.png

Lahendused

veebileht
e-pood
tarkvara
integratsioon
haldus

Loome sulle ainupärase veebilehe, mis pakub sujuvat kasutajakogemust. Anname kasutajatele kohese tagasiside läbi mikro-animatsioonide ja meelitame ta päringut tegema. Analüüsime järjepidevalt veebilehel toimuvat, et väikeste muudatustega suurt tulemust luua. Loome veebilehti WordPressi ja Concrete5 platvormidele.

E-poe loomisel oleme tugev partner kui vajate hea kasutajakogemusega, unikaalset e-poodi. Lisaks suudame luua taustsüsteemi, mis toetaeb teie unikaalseid tööprotsesse ja on integreeritud lao- ja majandustarkvaraga. Loe e-kaubanduse platvormide erinevusest!

Konkreetse ettevõtte jaoks loodud spetsiaalne tarkvara võib tõsta töötajate efektiivsust kordades, kiirendada tööprotsesse ja koguda täpseid andmeid. Oleme sellist tarkvara loonud ja edulugusid näinud.

Automatiseeri töövood integratsioonide abil. Kõige sagedamini loome integratsioone raamatupidamis-, logistika-, müügi- ja turundustarkvaraga. Näiteks Smartposti, Meriti, Pipedrive ja Mailchimpiga. 

Magad rahulikult, sest kulukaid tööseisakuid ennetatakse korrapäraste uuenduste ja pideva monitoorimise abil. Kui veebileht või tarkvara peaks maha jooksma, siis me saame kohese teavituse ja meie võimekas meeskond võtab probleemi kohe lahendada. 

Platvormid

Concrete5

Concrete5 sisuhaldussüsteem ei eelda kasutajalt tehnilisi oskusi ega nõua koodi tundmist. Väga turvaline keskkond. Samas vähem lisamooduleid kui WordPressil. Samuti väiksem kogukond.

Wordpress

WordPress on maailma kõige populaarsem sisuhaldussüsteem, mida on väga lihtne kasutada. Võimalik on valida tuhandete moodulite vahel ning samuti on WordPressi kogukond üks suurimaid ja tugevamaid.

WooCommerce

WooCommerce on lisamoodul WordPressile. Tegemist on suurimat turuosa omava e-kaubanduse platvormiga maailmas. Sobib ideaalselt nii alustavale ärile kui ka keskmise suurusega e-poele.

Prestashop

Prestashop on e-kaubanduse platvorm, mis on mõeldud eelkõige keskmise suurusega ettevõttele. Prestashop võimaldab hallata mitut e-poodi. Samuti saab seda kerge vaevaga integreerida lao- ja majandustarkvaraga.

Laravel

Laravel on laialt levinud PHP raamistik, mis on loodud veebirakenduste arendamiseks. See sobib suurepäraselt nii arvutitele mõeldud rakenduste loomiseks kui ka mobiilirakenduste sisu haldamiseks. Teadlikumad kliendid kasutavad seda sageli ka e-poe platvormina, kuna see võimaldab soodsamalt arendada erilahendusi võrreldes tavaliste e-poe platvormidega.

Capacitor

Capacitor (endine Apache Cordova) on vabavaraline mobiilse tarkvara arendamise raamistik, mis võimaldab luua mitmikplatvorm rakendusi, mis pakendatakse vastavalt erinevatele platvormidele nii, nagu oleks tegu seadmepõhise rakendusega. Tänu erinevatele moodulitele on need rakendused võimelised ka suhtlema erinevate seadme funktsioonidega, nagu näiteks kaamera, GPS, kontaktide nimistu jne.

Django

Django on Pythoni veebiraamistik, mis järgib mudeli-malli-vaate (MTV) arhitektuurimustrit. Django keskendub korduvkasutatavatele komponentidele, vähemale koodile ja kiirele arendamisele. Väga turvaline ning suure kogukonnaga.

Odoo

Odoo on ärijuhtimistarkvara tööriistade komplekt, mis hõlmab näiteks CRM-i, e-kaubandust, arveldamist, raamatupidamist, tootmist, ladu, projektijuhtimist ja varude haldamist. Odoo on kasutajasõbralik ning suure funktsionaalsusega tarkvara.

Keeled ja tehnoloogiad

PHP

PHP on programmeerimiskeel, mida kasutatakse peamiselt serveripoolsetes lahendustes dünaamiliste veebilehtede loomisel. Avatud lähtekood ja võimalus lihtsalt siduda PHP koodi HTML-iga on teinud sellest väga populaarse programmeerimiskeele.

MySQL

MySQL on relatsioonilise andmebaasi haldamise süsteem, mis on kasutusel paljudes vabavara rakendustes nagu WordPress, phpBB ja Drupal. Andmebaasimootori haldamiseks on lisaks käsurealiidesele levinud veebipõhine phpMyAdmin. Väga kasutajasõbralik.

Vue.js

Vue.js on JavaScripti raamistik, millega luuakse kasutajaliideseid. Vue.js-i tunnuseks on järk-järgult kasutuselevõetav arhitektuur. Üks suurimaid eeliseid on see, et ta on väike, kompaktne ning paindlik.

Angular.js

Angular avatud lähtekoodil põhinev veebirakenduste raamistik, mis on kirjutatud TypeScriptis. Angular.js laiendab HTML-i süntaksit, et ehitatava rakenduse komponente selgemalt ja lühidamalt väljendada.

Python

Python on väga populaarne programmeerimiskeel, mis võimaldab mitut programmeerimisstiili, näiteks objektorienteeritud, protseduraalset või funktsionaalset programmeerimist. Python on hea keel prototüüpimiseks.

Node.js

Node.js on avatud lähtekoodiga mitmeplatvormne JavaScripti käitussüsteem, mille abil saab arendada mitmesuguseid rakendusi. Node.js võimaldab JavaScripti abil luua veebiservereid ja võrgutööriistu. Programm sisaldab mitmeid mooduleid, mis on mõeldud erinevate põhifunktsioonide jaoks.

Swift

Swift on Apple'i välja töötatud programmeerimiskeel operatsioonisüsteemidele nagu iOS, macOS, watch OS ja Linux. Keele peamine filosoofia on selle lihtsus, kiirus ja turvalisus.

React Native

React Native raamistik võimaldab kirjutada mobiilirakendusi iOS’i ja Androidi platvormidele, kasutades mõlemal platvormil ühiseid arenduspõhimõtteid. Ühtne arenduskogemus luuakse kasutades JavaScripti ja React raamistiku põhimõtteid.

Prototüüpimine ja disain

Sketch

Sketch on veebilehtede, äppide ja tarkvara kujundamist võimaldav progarmm mille põhirõhk on kiirel tööprotsessil.

Figma

Figma on veebilehtede, äppide ja tarkvara kujundamist võimaldav progarmm mille põhirõhk on kollektiivsel töötamisel. Ühe failiga saam samaaegselt töötada mitu disainerit.

Adobe XD

Adobe XD on veebilehtede, äppide ja tarkvara kujundamist võimaldav progarmm mille põhirõhk on automaatsete grididie ja animatsioonide loomisel.

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop on tugeva tehisintellektiga varustatud disainiprogramm fototöötluseks.

Balsamiq

Balsamiq on prototüüpimise tööriist kasutajatestide läbiviimiseks ja sisu planeerimiseks. Balsamiqu võimaldab töötada väga kiiresti ja ei lase panna rõhku välimusele.

Axure RP

Axure RP on prototüüpimistööriist kasutajatestide läbiviimiseks. Axure keskendub funktsionaalsuse testimisele. See võimaldab luua nii algelist kui ka viimistletud kujundust.

Marvel

Marvel on prototüüpimise tööriist valmis kujunduste presenteerimiseks ja kasutajatestide läbiviimiseks. Marveli puhul on rõhuasetus viimistletud kujunduse esitlemisel.

Miro

Miro on töörist infoarhitektuuri koostamiseks. Miro kujutab endas digitaalset tahvlit kus on lihtne lahti joonistada protsesse.

Liidestused

Pipedrive

Pipedrive võimaldab müügitoru mugavat jälgimist, hallata müügivihjeid ning automatiseerida kogu müügiprotsessi ühest kohast.

Merit Aktiva

Merit Aktiva on populaarne raamatupidamisprogramm. Meie pakume liidestust, et arved ja laoarvestus toimuks automaatselt erinevate infosüsteemide vahel.

SimpleBooks

SimpleBooks on populaarne raamatupidamisprogramm. Meie pakume liidestust, et arved ja laoarvestus toimuks automaatselt erinevate infosüsteemide vahel.

Chat GPT

Chat GPT API versiooni kasutame näiteks e-poodides tootekirjelduste massiliseks kirjutamiseks, piltide genereerimiseks ja koodi analüüsimiseks.

Mailchimp

Mailchimp on e-maili turunduse tarkvara, mis võimaldab saata uudiskirju läbi mugava kasutajaliidese. Tegu on tavakasutajatele jõukohase tarkvaraga.

Mailgun

Mailgun on e-maili turunduse tarkvara, mida kasutatakse automaatselt väljuvate e-mailide saatmiseks.

Twilio

SMS on võimas vahend, kui soovitakse et saadetud sõnumit kindlasti loetakse. Twilio on suurepärane teenus SMS'ide saatmiseks.

Visual Website Optimizer

Visual Website Optimizer aitab detailselt analüüsida alamlehtedel olevat sisu. Tänu sellele leiame kohead, mis valmistavad kasutajatele raskusi või soodustavad veebilehelt lahkumist.

Google Analytics

Google Analytics võimaldab analüüsida külastajate päritolu ja liikumist veebilehe, e-poe või rakenduse erinevatel alamlehtedel. Saadud teadmiste abil saab suurendada rõhku tulemuslikele kanalitele ja populaarsetele alamlehtedele.

Veebilehe paketid

Veebilehtede paketid on loodud võtmed kätte põhimõttel ja hindade sisse on arvestatud kõikide veebilehe loomisel tekkivate kuludega. Lisaks pakettides väljatoodud kuludele jääb kliendi kanda domeeni ostmine ja serveriteenuse tellimine.

E-poodide paketid

E-poodide paketid on loodud võtmed kätte põhimõttel ja hindade sisse on arvestatud kõikide e-poe loomisel tekkivate kuludega. Lisaks pakettides väljatoodud kuludele jääb kliendi kanda domeeni ostmine ja serveriteenuse tellimine.

Tarkvara paketid

Tarkvara paketid on loodud minevikus tehtud projektide põhjal näidiseks. Nende eesmärk on anda aimdus loodava tarkvara hinna kohta. Täpse pakkumise saamiseks võtke ühendust.

Integratsioonide paketid

Integratsiooni paketid on loodud minevikus tehtud projektide põhjal näidiseks. Nende eesmärk on anda aimdus loodava integratsiooni hinna kohta. Täpse pakkumise saamiseks võtke ühendust.

Halduse paketid

Halduse paketid sisaldavad tehnilist tööd veebilehe, e-poe või tarkvara kaasaaegse ja turvalisena hoidmiseks. Sisumuudatusteks oleme arvestanud tunnikese-paar kuus, mis on enamasti piisav. Kui sisutööde maht suureneb üle paketi piirmäära, siis teeme mõne aja pärast ettepaneku paketi suurendamiseks.

Start

Sobib alustavale ettevõttele, kes soovib testida idee vettpidavust.

3250 € + KM

Valmib ühe kuu jooksul

Logo disain

Sisutekstide koostamine (1800 tähemärki)

Kataloogist valitud disain

Hinnapäringu vorm

Ükskeelne

Google Analytics integratsioon

SEO tööriistad

Küpsiste teavitus

Optimaalne eluiga kolm aastat

Kaheaastane garantii

Sprint

Alguses investeerid rohkem, tulevaste lisa-arenduste arvelt hoiad kokku.

7150 € + KM

Valmib kahe kuu jooksul

Logo disain või värskendus

Sisutekstide koostamine (3600 tähemärki)

Unikaalne disain

Hinnapäringu vorm

Mitmekeelsus

Google Analytics eventide seadistus

Läbimõeldud SEO struktuur + tööriistad

Küpsiste teavitus

Optimaalne eluiga viis aastat

Kaheaastane garantii

Maraton

Suurim võimalik päringute arv. Tulevasi arendusi soosiv puhas kood.

10 400 € + KM

Valmib kolme kuu jooksul

Logo disain või värskendus

Sisutekstide koostamine (3600 tähemärki)

Analüütikal põhinev unikaalne disain

Broneeringute haldus

Mitmekeelsus

Google Analytics eventide seadistus

Läbimõeldud SEO struktuur + tööriistad

Küpsiste teavitus

Optimaalne eluiga viis aastat

Kaheaastane garantii

Start

Sobib alustavale ettevõttele, kes soovib testida idee vettpidavust.

5200 € + KM

Valmib kahe kuu jooksul

WooCommerce

Kataloogist valitud disain

Kuni 50 toodet

Variatsioonidega tooted

Maksed läbi vahendaja

Üheleheline checkout

Itella ja Omniva tarnemoodulid

Üks ladu

Ükskeelne

Sooduskoodid ja mahusoodustused

Uudiskirjaga liitumine

Google Analytics eventide seadistus

Küpsiste teavitus

Kasutus-, tagastus- ja privaatsustingimuste tekstid

Optimaalne eluiga kolm aastat

Kaheaastane garantii

Sprint

Alguses investeerid rohkem, tulevaste lisaarenduste arvelt hoiad kokku.

15 600 € + KM

Valmib nelja kuu jooksul

WooCommerce või Prestashop

Unikaalne disain

Piiramatu arv tooteid

Variatsioonidega tooted

Maksed läbi vahendaja

Üheleheline checkout

Itella ja Omniva tarnemoodulid

Üks ladu

Mitmekeelsus

Sooduskoodid ja mahusoodustused

Uudiskirjaga liitumine

Google Analytics eventide seadistus

Küpsiste teavitus

Kasutus-, tagastus- ja privaatsustingimuste tekstid

Optimaalne eluiga viis aastat

Kaheaastane garantii

Maraton

Suur e-pood, mis müüb mitmes riigis, mitmes keeles ja kasutab mitut ladu.

32 500 € + KM

Valmib kuue kuu jooksul

Prestashop, Magento, Odoo või Laravel

Analüütikal põhinev unikaalne disain

Piiramatu arv tooteid

Variatsioonidega tooted

Maksed läbi pangalinkide ja krediitkaardi

Üheleheline checkout

Rahvusvahelised tarnemoodulid

Mitu ladu

Mitmekeelsus

Kasutajakonto ja lojaalsusprogramm

Mailiturunduse automatiseerimine

Google Analytics eventide seadistus

Küpsiste teavitus

Kasutus-, tagastus- ja privaatsustingimuste tekstid

Optimaalne eluiga viis aastat

Kaheaastane garantii

Piletite kontroll

Mobiiliäpp, mis võimaldab pileti triipkoodi või QR koodi pildistamisel registreerida inimese kohaletulnuks.

9750 € + KM

Valmib ühe kuu jooksul

Android ja iOS

Brauseripõhine kasutajaliides administraatorile

Piletite skänneerimine

Piletite otsing

Kasutajate registreerimine

Uute ürituste ja väravate loomine

Pakkumised

Hinnapakkumiste tööriist kiiremaks hinnapakkumiste koostamiseks

13 000 € + KM

Valmib kahe kuu jooksul

Brauseripõhine

Tüüppakkumiste mallid

Klientide import raamatupidamisprogrammist

Toodete / teenuste nimekiri

Kliendispetsiifilised hinnakirjad

Automaatse hinna arvutamine

Marginali kontroll

PDF pakkumise genereerimine

Restoran

Restorani töökorraldust organiseeriv rakendus. Restorani juhile, kokkadele ja teenindajatele.

32 500 € + KM

Valmib kolme kuu jooksul

Brauseripõhine

Integreeritud e-poe, Wolti ja Boltiga

Tellimused kuvatakse köögi ekraanidele

Erinevad ligipääsud administraatorile, teenindajale ja kokale

SMSi saatmine, kui tellimus saab valmis

Mitme restorani lisamine

Raamatupidamis- tarkvara

Kõige sagedamini liidestame Meriti ja Simplebooksi raamatupidamistarkvara e-poodidega, aga saame hakkama ka teiste raamatupidamistarkvaradega.

1040 € + KM

Valmib kahe nädala jooksul

Ostutellimuste eksport raamatupidamisprogrammi

Toodete import raamatupidamisprogrammist

Laoseisu automaatne uuendamine

Tööhaldus- tarkvara

Veebilehe liidestamine Pipedrive, Scoro vms tööhalduse tarkvaraga.

1650 € + KM

Valmib kahe nädala jooksul

Päringute automaatne liikumine veebilehelt tööhaldustarkvarasse

Tagasiside e-mailide automatiseerimine

Müügimehe / edasimüüja hindamine tagasiside põhjal

Negatiivse tagasiside korral kliendi SOS tulpa tõstmine

Teise veebilehega liidestamine

Andmete saatmine veebilehelt näiteks kinnisvara- või automüügiportaalidele või e-poest teistesse e-poodidesse.

1950 € + KM

Valmib kahe nädala jooksul

Kohalikud kinnisvaraportaalid

Kohalikud automüügiportaalid

Rahvusvahelised hulgimüüjad

Veebilehe hooldus

99 € + KM

Igakuine teenus

Regulaarne veebilehe uuendamine

Varukoopiate salvestamine

Veebilehe live oleku moitoorimine

Veebilehele info sisestamine ja muutmine

Veebilehe tasuta parandamine rünnaku korral

E-poe hooldus

390 € + KM

Igakuine teenus

Regulaarne e-poe uuendamine

Varukoopiate salvestamine

E-poe live oleku monitoorimine

Liideste parandamine katkmise korral

E-poe tasuta parandamine rünnaku korral

Tarkvara hooldus

195 € + KM

Igakuine teenus

Regulaarne tarkvara uuendamine

Varukoopiate salvestamine

Tarkvara live oleku monitoorimine

Liideste parandamine katkmise korral

Tarkvara parandamine rünnaku korral

Protsess

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Veeb_1.png

Planeerimine

Meie Start pakett sobib ideaalselt alustavatele ettevõtetele, kes soovivad kiiresti turule siseneda. Me keskendume olulisele, loobudes üksikasjalikust analüüsist ja planeerimisest, et kiirendada veebilehe loomise protsessi. See lähenemine sobib eriti hästi, kui puuduvad varasemad andmed või tagasiside, mida analüüsida.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Suniai-Funktsionaalsus.png

Funktsionaalsuse valimine

Aruteludes keskendume funktsionaalsusele, mis on absoluutselt vajalik teie ettevõtte alustamiseks ja kasvamiseks. Me aitame teil tuvastada need olulised funktsioonid ja välistada kõik üleliigne. Näiteks, kui teie sihtrühm kasutab peamiselt ühte keelt, siis mitmekeelsuse funktsioon ei pruugi olla vajalik. See lähenemine aitab teil hoida kulud madalal ja kiirendada arendusprotsessi.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Veeb_3.png

Sobiva kujunduse valimine

Vastavalt funktsionaalsuse nõuetele valime sobiva kujunduse, mis vastab teie brändi iseloomule ja sõnumile. Meil on lai valik kvaliteetseid põhjasid, mis võimaldavad kiiret kohandamist ja sisu lisamist. Pakume valikut kolme kuni viie põhja vahel, mis on kohandatavad vastavalt teie brändi visuaalidele.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Veeb_4.png

Sisuloome

Teeme kaks kohtumist kus paneme paika 1800 tähemärki pika teksti, mis aitab lühidalt, kuid kiirelt põhisõnumi edasi anda.

Valminud teksti saadame teksti toimetajale ja seejärel läheb valmis tekst juba veebilehele üles.

Lisaks tekstidele kasutavad kaasaaegsed veebilehed ka video- ja pildimaterjali. Kui mitte midagi olemas ei ole, siis proovime niipalju kui võimalik lahendada pildipankade abil ja vajadusel võime saata ka fotograafi kohapeale.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Zone.png

Paigaldamine ja seadistamine

Pakume abi domeeni registreerimisel, serveriteenuse tellimisel ja e-mailide seadistamisel.

Kui veebileht on serveris üleval, siis seadistame ära SEO tööriistad ja anname otsingumootoritele märku, et uus veebileht on maailmale avatud.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Järelteenindus.png

Järelteenindus

Peale veebilehe valmimist koostame videojuhendid spetsiaalselt sinu veebilehele sisu lisamise ja muutmise kohta. Loomulikult vastame ka kõigile küsimustele ja juhendame, et saaksid veebilehe sisumuudatustega ise hakkama. Meie loodud veebilehed on mugavad kasutada ja reeglina saab sisumuudatustega keskmise arvutikasutamise oskusega inimene hakkama.

Alati võib ka lihtsalt meile helistada, et teeksime sisumuudatuse ise ära. Oleme väikesed sisumuudatused oma halduse paketi sisse arvestanud.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Sprint-planeerimine2.png

Planeerimine

Sprint pakett on loodud tegutsevatele ettevõtetele, kes julgevad investeerida pikema elueaga veebilehte. Unikaalse disainiga veebileht püsib kaugem värske ja unikaalne kood minimeerib viirustest põhjustatud kahju.

Vaatame olemasolevat veebilehte ja arutame läbi uue veebilehe eesmärgid. Valmib veebileht, mis on omanäoline, bränditruu ja mida ei tohi konkurendid kopeerida. Tehnilise poole pealt pakub Sprint paketi veebileht rohkem stabiilsust ehk vähem tegelemist tehniliste küsimustega, kui Start pakett. Sprint pakett pakub head hinna-kvaliteedi suhet.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Grandhaus_wireframe.png

Paigutus

Koostame veebilehe olulisemate vaadete visandid ehk wireframe’id. Visandid kujutavad sisu ja kujunduselementide paigutust. Etapi eesmärk on luua eeldused tulemusliku ja selge disaini loomiseks. Disaini ja sisublokkide asetusega veendume, et kasutaja pilk on suunatud olulisele ja tähtis ei jää tähelepanuta. Selles etapis mängime erinevid sisublokkide paigutusi ja järjekordi läbi ning leiame parima viis. Töö käigus kujuneb ka navigeerimissüsteem ja veebilehe infoarhitektuur.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Sprint-sisuloome.png

Sisuloome

Kirjutame tekstid eelmises etapis paikapandud asukohtadesse. Tekstid aitab kirjutada kogenud tekstikirjutaja. Tema abiga loome 3600 tähemärgi pikkuse teksti, mis edastab põhisõnumi lühidalt ja selgelt. Seejärel läbib valminud tekst keelelise toimetamise. Lisaks kirjalikule sisule, kasutame veebilehel ka video- ja fotomaterjale. Kui sobivaid materjale pole, siis kasutame pildipankasid või saadame fotograafi kohapeale.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Sprint-visuaalne-disain.png

Visuaalne disain

Umbes pooled veebilehe külastajad vajutavad mõni sekund peale veebilehele avamist back nuppu. Professionaalse ja usaldusväärse esmamulje loomine aitab hoida rohkem inimesi veebilehel. Hoides 10% enam inimesi veebilehel saame ka selle võrra suurema tulemuse veebilehelt.

Lisaks veebilehe tulemuslikkusele jälgime ka seda, et uus disain oleks bränditruu ja tunduks külastajatele tuttav. See aitab kasutajaid veebilehel kaasatuna hoida ja loob head eeldused eesmärgipäraseks tegevuseks.

Võrreldes kataloogist ostetud disainidega luuakse unikaalne disain alles veebilehte luues ehk mitu aastat hiljem, kui kataloogi disain. Kuna internetis liiguvad trendid kiiresti, siis paar aastat hiljem loodud disain võimaldab paar aastat pikemat kasutusiga veebilehele.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2022/01/Front-end-arendus.png

Front-end arendus

Front-end arendus kujutab endast veebilehe nähtava osa kodeerimist. Varasemas etapis loodud disaini eeskujul luuakse igast vaatest kodeeritud fail.  Selle töö tulemusel on meil pealtnäha valmis veebileht, kuid sisu lisamine ja keerukam funktsionaalsus on veel puudu. Meile on oluline kasutada uusimat tehnoloogiat, sest see pikendab veebilehe eluiga ja annab meile võimaluse olla kursis uute põnevate tehnoloogiatega.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Back-end-development.png

Back-end arendus

Back-end arendus kujutab endast funktsionaalsuse arendamist. Selles etapis lisatakse valminud koodile funktsionaalsus ning toimub sisuhaldussüsteemiga ühendamine. Lisame veebilehele kõik vajalikud moodulid, tänu millele omandab leht toimimiseks vajaliku funktsionaalsuse (kontaktivormid, kaardirakendused jms).
Lisaks sellele järgime veebilehe arenduses tugevalt SEO põhimõtteid, et luua lehele vajalikud eeldused saamaks Google’i otsingumootoris häid positsioone.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2022/01/Testimine.png

Testimine

Viimases etapis teostame põhjaliku veebilehe testimise erinevate enamlevinud seadmete ja brauseritega. Testimise eesmärgiks on hinnata valminud veebilehe kvaliteeti ning see aitab tuvastada arenduse käigus läbi lipsanud vigu. Töö tulemuseks on raport, mille abil puudused kõrvaldatakse.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Järelteenindus.png

Järelteenindus

Peale veebilehe valmimist koostame videojuhendid spetsiaalselt sinu veebilehele sisu lisamise ja muutmise kohta. Loomulikult vastame ka kõigile küsimustele ja juhendame, et saaksid veebilehe sisumuudatustega ise hakkama. Meie loodud veebilehed on mugavad kasutada ja reeglina saab sisumuudatustega keskmise arvutikasutamise oskusega inimene hakkama. Sellegipoolest suurem osa meie kliente jätab veebilehe halduse meie hooleks.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Maraton-planeerimine.png

Planeerimine

Meie Maratoni pakett on suunatud klientidele, kes juba tegutsevad. Räägime läbi veebilehe eesmärgid ja vaatame olemasoleva veebilehe statistikat, mille tulemusel disainime unikaalse veebilehe.

Unikaalnet disain tähendab, et veebilehe eluiga on pikk ja veebileht on tehniliselt tugev, mis minimeerib veebilehe mitte-toimimisest olemisest tuleneva kahju.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Sprint-planeerimine-Copy-33.png

Kasutajauuringud

Kasutajauuringud on veebilehtede arenduses kriitilise tähtsusega, kuna need aitavad parandada kasutajakogemust ja suurendada konversioone. Need uuringud tuvastavad kasutajaliidese probleeme, mis võivad jääda arendajatele märkamatuks, aidates seeläbi muuta lehe intuitiivsemaks ja kasutajasõbralikumaks. Lisaks aitavad need mõista sihtgrupi käitumist, eelistusi ja vajadusi, tagades, et leht vastab nende ootustele. See omakorda võimaldab saavutada konkurentsieelist ja suunata tõhusalt tootearendust. Kokkuvõttes on kasutajauuringud hädavajalikud veebilehtede edu ja efektiivsuse tagamiseks.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Green_Est_Summit_wireframe.png

Paigutus

Koostame veebilehe olulisemate vaadete visandid ehk wireframe’id. Visandid kujutavad sisu ja kujunduselementide paigutust. Etapi eesmärk on luua eeldused tulemusliku ja selge disaini loomiseks. Disaini ja sisublokkide asetusega veendume, et kasutaja pilk on suunatud olulisele ja tähtis ei jää tähelepanuta. Selles etapis mängime erinevid sisublokkide paigutusi ja järjekordi läbi ning leiame parima viis. Töö käigus kujuneb ka navigeerimissüsteem ja veebilehe infoarhitektuur.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Green_Est_About.png

Sisuloome

Kirjutame tekstid eelmises etapis paikapandud asukohtadesse. Tekstid aitab kirjutada kogenud tekstikirjutaja. Tema abiga loome 3600 tähemärgi pikkuse teksti, mis edastab põhisõnumi lühidalt ja selgelt. Seejärel läbib valminud tekst keelelise toimetamise. Lisaks kirjalikule sisule, kasutame veebilehel ka video- ja fotomaterjale. Kui sobivaid materjale pole, siis kasutame pildipankasid või saadame fotograafi kohapeale.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Sprint-planeerimine-Copy-2.png

Visuaalne disain

Umbes pooled veebilehe külastajad vajutavad mõni sekund peale veebilehele avamist back nuppu. Professionaalse ja usaldusväärse esmamulje loomine aitab hoida rohkem inimesi veebilehel. Hoides 10% enam inimesi veebilehel saame ka selle võrra suurema tulemuse veebilehelt.

Lisaks veebilehe tulemuslikkusele jälgime ka seda, et uus disain oleks bränditruu ja tunduks külastajatele tuttav. See aitab kasutajaid veebilehel kaasatuna hoida ja loob head eeldused eesmärgipäraseks tegevuseks.

Võrreldes kataloogist ostetud disainidega luuakse unikaalne disain alles veebilehte luues ehk mitu aastat hiljem, kui kataloogi disain. Kuna internetis liiguvad trendid kiiresti, siis paar aastat hiljem loodud disain võimaldab paar aastat pikemat kasutusiga veebilehele.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2022/01/Front-end-arendus.png

Front-end arendus

Front-end arendus kujutab endast veebilehe nähtava osa kodeerimist. Varasemas etapis loodud disaini eeskujul luuakse igast vaatest kodeeritud fail.  Selle töö tulemusel on meil pealtnäha valmis veebileht, kuid sisu lisamine ja keerukam funktsionaalsus on veel puudu. Meile on oluline kasutada uusimat tehnoloogiat, sest see pikendab veebilehe eluiga ja annab meile võimaluse olla kursis uute põnevate tehnoloogiatega.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Back-end-development-1.png

Back-end arendus

Back-end arendus kujutab endast funktsionaalsuse arendamist. Selles etapis lisatakse valminud koodile funktsionaalsus ning toimub sisuhaldussüsteemiga ühendamine. Lisame veebilehele kõik vajalikud moodulid, tänu millele omandab leht toimimiseks vajaliku funktsionaalsuse (kontaktivormid, kaardirakendused jms).
Lisaks sellele järgime veebilehe arenduses tugevalt SEO põhimõtteid, et luua lehele vajalikud eeldused saamaks Google’i otsingumootoris häid positsioone.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2022/01/Testimine.png

Testimine

Viimases etapis teostame põhjaliku veebilehe testimise erinevate enamlevinud seadmete ja brauseritega. Testimise eesmärgiks on hinnata valminud veebilehe kvaliteeti ning see aitab tuvastada arenduse käigus läbi lipsanud vigu. Töö tulemuseks on raport, mille abil puudused kõrvaldatakse.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Järelteenindus.png

Järelteenindus

Peale veebilehe valmimist koostame videojuhendid spetsiaalselt sinu veebilehele sisu lisamise ja muutmise kohta. Loomulikult vastame ka kõigile küsimustele ja juhendame, et saaksid veebilehe sisumuudatustega ise hakkama. Meie loodud veebilehed on mugavad kasutada ja reeglina saab sisumuudatustega keskmise arvutikasutamise oskusega inimene hakkama. Sellegipoolest suurem osa meie kliente jätab veebilehe halduse meie hooleks.

Protsess

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Estvap-avaleht-1.png

Planeerimine

Meie Start pakett sobib ideaalselt alustavatele ettevõtetele, kes soovivad kiiresti turule siseneda. Me keskendume olulisele, loobudes üksikasjalikust analüüsist ja planeerimisest, et kiirendada e-poe loomise protsessi. See lähenemine sobib eriti hästi, kui puuduvad varasemad andmed või tagasiside, mida analüüsida.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Start-funktsionaalsus.png

Funtskonaalsuse valimine

Aruteludes keskendume funktsionaalsusele, mis on absoluutselt vajalik teie e-poe alustamiseks ja kasvamiseks. Me aitame teil tuvastada need olulised funktsioonid ja välistada kõik üleliigne. Näiteks, kui teie sihtrühm kasutab peamiselt ühte keelt, siis mitmekeelsuse funktsioon ei pruugi olla vajalik. See lähenemine aitab teil hoida kulud madalal ja kiirendada arendusprotsessi.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Estvap-põhja-valimine-1.png

Sobiva kujunduse valimine

Vastavalt funktsionaalsuse nõuetele valime sobiva kujunduse, mis vastab teie brändi iseloomule ja sõnumile. Meil on lai valik kvaliteetseid põhjasid, mis võimaldavad kiiret kohandamist ja sisu lisamist. Pakume valikut kolme kuni viie põhja vahel, mis on kohandatavad vastavalt teie brändi visuaalidele.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Estvap-sisuloome.png

Sisuloome

Aitame luua kasutus-, tagastus- ja privaatsustingimuste tekstid koods küpsiste teavituse tekstiga.

1800 tähemärki pika teksti, mis aitab lühidalt, kuid kiirelt põhisõnumi edasi anda.

Lisaks aitame kirjutada 1800 tähemärki pika e-poodi tutvustava teksti.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Smartpost.png

Integratsioonid

Liidestame e-poe Montonio, Esto Pay, Maksekeskuse või mõne muu maksete vahendajaga. Itella ja Omniva tarnelahendustega, mis võimaldavad ka automaatsete pakikaartide genereerimist pakiautomaatidele. Uudiskirjaga liitumise jaoks loome liidese Mailchimpiga. Lisaks on võimalik tellida ka liidestus raamatupidamistarkvaraga.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Zone.png

Paigaldamine ja seadistamine

Pakume abi domeeni registreerimisel, serveriteenuse tellimisel ja e-mailide seadistamisel.

Kui e-pood on serveris üleval, siis seadistame ära SEO tööriistad ja anname otsingumootoritele märku, et uus e-pood on maailmale avatud.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Järelteenindus.png

Järelteenindus

Peale e-poe valmimist koostame videojuhendid spetsiaalselt sinu e-poe haldamiseks. Loomulikult vastame ka kõigile küsimustele ja juhendame, et saaksid toodete lisamise ja muude sisutöödega ise hakkama. Meie loodud e-poed on mugavad kasutada ja reeglina saab sisumuudatustega keskmise arvutikasutamise oskusega inimene hakkama.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/NN-planeerimine.jpg

Planeerimine

Sprint pakett on loodud tegutsevatele e-poodidele, kes julgevad investeerida pikema elueaga e-poodi. Unikaalse disainiga e-pood püsib kaugem värske ja unikaalne kood minimeerib viirustest põhjustatud kahju.

Vaatame olemasolevat e-poodi ja arutame läbi uue e-poe eesmärgid. Valmib e-pood, mis on omanäoline, bränditruu ja mida ei tohi konkurendid kopeerida. Tehnilise poole pealt pakub Sprint paketi e-poele rohkem stabiilsust ehk vähem tegelemist tehniliste küsimustega, kui Start pakett. Sprint pakett pakub head hinna-kvaliteedi suhet.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/NN-planeerimine-paigutus.png

Paigutus

Koostame e-poe olulisemate vaadete visandid ehk wireframe’id. Visandid kujutavad sisu ja kujunduselementide paigutust. Etapi eesmärk on luua eeldused tulemusliku ja selge disaini loomiseks. Disaini ja sisublokkide asetusega veendume, et kasutaja pilk on suunatud olulisele ja tähtis ei jää tähelepanuta. Selles etapis mängime erinevid sisublokkide paigutusi ja järjekordi läbi ning leiame parima viis. Töö käigus kujuneb ka navigeerimissüsteem ja e-poe infoarhitektuur.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/NN-analüüs-avaleht.png

Visuaalne disain

Umbes pooled e-poodide külastajad vajutavad mõni sekund peale e-poe avamist back nuppu. Professionaalse ja usaldusväärse esmamulje loomine aitab hoida rohkem inimesi e-poes. Hoides 10% enam inimesi e-poes saame ka selle võrra suurema müügi e-poes.

Lisaks e-poe tulemuslikkusele jälgime ka seda, et uus disain oleks bränditruu ja tunduks külastajatele tuttav. See aitab külastajaid e-poes kaasatuna hoida ja loob head eeldused edukateks müügitehniguteks.

Võrreldes kataloogist ostetud disainidega luuakse unikaalne disain alles veebilehte luues ehk mitu aastat hiljem, kui kataloogi disain. Kuna internetis liiguvad trendid kiiresti, siis paar aastat hiljem loodud disain võimaldab paar aastat pikemat kasutusiga e-poele.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2022/01/Front-end-arendus.png

Front-end arendus

Front-end arendus kujutab endast e-poe nähtava osa kodeerimist. Varasemas etapis loodud disainist lähtuvalt luuakse igast vaatest kodeeritud fail.  Selle töö tulemusel on meil pealtnäha valmis e-pood, kuid sisu lisamine ja keerukam funktsionaalsus on veel puudu. Meile on oluline kasutada uusimat tehnoloogiat, sest see pikendab e-poe eluiga ja annab meile võimaluse olla kursis uute põnevate tehnoloogiatega.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Crinte-admin.png

Back-end arendus

Back-end arendus kujutab endast funktsionaalsuse arendamist. Selles etapis lisatakse valminud koodile funktsionaalsus ning toimub sisuhaldussüsteemiga ühendamine. Lisame e-poele vajalikud moodulid, tänu millele omandab leht toimimiseks vajaliku funktsionaalsuse.
Lisaks järgime e-poe arenduses tugevalt SEO põhimõtteid, et luua lehele vajalikud eeldused saamaks Google’i otsingumootoris häid positsioone.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Smartpost.png

Integratsioonid

Liidestame e-poe Montonio, Esto Pay, Maksekeskuse või mõne muu maksete vahendajaga. Itella ja Omniva tarnelahendustega, mis võimaldavad ka automaatsete pakikaartide genereerimist pakiautomaatidele. Uudiskirjaga liitumise jaoks loome liidese Mailchimpiga. Lisaks on võimalik tellida ka liidestus raamatupidamistarkvaraga. 

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2022/01/Testimine.png

Testimine

Testimise etapis teostame põhjaliku e-poe testimise erinevate enamlevinud seadmete ja brauseritega. Testimise eesmärgiks on hinnata valminud e-poe kvaliteeti ning tuvastada arenduse käigus läbi lipsanud vigu. Töö tulemuseks on raport, mille abil puudused kõrvaldatakse.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Crinte-login.png

Järelteenindus

Peale e-poe valmimist koostame videojuhendid spetsiaalselt sinu e-poe sisu lisamise ja muutmise kohta. Loomulikult vastame ka kõigile küsimustele ja juhendame, et saaksid e-poe sisumuudatustega ise hakkama. Meie loodud e-poed on mugavad kasutada ja reeglina saab sisumuudatustega keskmise arvutikasutamise oskusega inimene hakkama.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Maraton-planeerimine.png

Planeerimine

Pakett Maraton on suunatud klientidele, kes soovivad viia oma e-poe uuele tasemele. Räägime läbi e-poe eesmärgid ja teeme olemasolevas poes kasutajauuringuid, mille tulemusel disainime unikaalse e-poe.

Unikaalnet disain e-poele pikemat eluiga pakkudes tehniliselt tugevat laherndust. Kokkuvõttes on riksid väiksemad ja vähenevad tehniliste rikete tõttu tekkivad kulud.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Siksak-avaleht-test-1.png

Kasutajauuringud

Kasutajauuringud on e-poe arenduses kriitilise tähtsusega, kuna aitavad parandada kasutajakogemust ja suurendada konversioone. Uuringud tuvastavad kasutajaliidese probleeme, mis võivad jääda disainerile märkamatuks, aidates seeläbi muuta e-poe intuitiivsemaks ja kasutajasõbralikumaks. Lisaks aitavad uuringud mõista sihtgrupi käitumist, eelistusi ja vajadusi, tagades, et e-pood vastab nende ootustele. See omakorda võimaldab saavutada konkurentsieelise ja suunata tõhusalt tootearendust. Kokkuvõttes on kasutajauuringud vajalikud e-poodide edu ja efektiivsuse tagamiseks.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Siksak-wireframe.png

Paigutus

Koostame e-poe olulisemate vaadete visandid ehk wireframe’id. Visandid kujutavad sisu ja kujunduselementide paigutust. Etapi eesmärk on luua eeldused tulemusliku ja selge disaini loomiseks. Disaini ja sisublokkide asetusega veendume, et kasutaja pilk on suunatud olulisele ja tähtis ei jää tähelepanuta. Selles etapis mängime erinevid sisublokkide paigutusi ja järjekordi läbi ning leiame parima. Töö käigus kujuneb ka navigeerimissüsteem ja e-poe infoarhitektuur.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Siksak-avaleht.png

Visuaalne disain

Umbes pooled e-poodide külastajad vajutavad mõni sekund peale e-poe avamist back nuppu. Professionaalse ja usaldusväärse esmamulje loomine aitab hoida rohkem inimesi e-poes. Hoides 10% enam inimesi e-poes saame ka selle võrra suurema tulemuse e-poest.

Lisaks e-poodide tulemuslikkusele jälgime ka seda, et uus disain oleks bränditruu ja tunduks külastajatele tuttav. See aitab kasutajaid e-poes kaasatuna hoida ja loob head eeldused edukateks müügitehniguteks.

Võrreldes kataloogist ostetud disainidega luuakse unikaalne disain alles e-poodi luues ehk mitu aastat hiljem, kui kataloogi disain. Kuna internetis liiguvad trendid kiiresti, siis paar aastat hiljem loodud disain võimaldab paar aastat pikemat kasutusiga e-poele.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2022/01/Front-end-arendus.png

Front-end arendus

Front-end arendus kujutab endast e-poodide nähtava osa kodeerimist. Varasemas etapis loodud disaini eeskujul luuakse igast vaatest kodeeritud fail.  Selle töö tulemusel on meil pealtnäha valmis e-pood, kuid sisu lisamine ja keerukam funktsionaalsus on veel puudu. Meile on oluline kasutada uusimat tehnoloogiat, sest see pikendab e-poe eluiga ja annab meile võimaluse olla kursis uute põnevate tehnoloogiatega.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Presta-admin.png

Back-end arendus

Back-end arendus kujutab endast funktsionaalsuse arendamist. Selles etapis lisatakse valminud koodile funktsionaalsus ning toimub sisuhaldussüsteemiga ühendamine. Lisame e-poele kõik vajalikud moodulid, tänu millele omandab e-pood toimimiseks vajaliku funktsionaalsuse.

Lisaks jälgime e-poe arenduses tugevalt SEO põhimõtteid, et luua e-poele vajalikud eeldused saamaks Google’i otsingumootoris häid positsioone.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Smartpost.png

Integratsioonid

Liidestame e-poe Montonio, Esto Pay, Maksekeskuse või mõne muu maksete vahendajaga. Itella ja Omniva tarnelahendustega, mis võimaldavad ka automaatsete pakikaartide genereerimist pakiautomaatidele. Uudiskirjaga liitumise jaoks loome liidese Mailchimpiga. Lisaks on võimalik tellida ka liidestus raamatupidamistarkvaraga. 

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2022/01/Testimine.png

Testimine

Testimine aitab hinnata arendatud e-poe kvaliteeti ning tuvastada arendatud lahenduses vigu, et neid saaks kõrvaldada. Samuti saab testimisega kontrollida, kas e-pood vastab projektis kindlaks määratud tehnilistele nõuetele.

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/01/Siksak-Järelteenindus.png

Järelteenindus

Peale e-poe valmimist koostame videojuhendid spetsiaalselt sinu e-poe sisu lisamise ja muutmise kohta. Loomulikult vastame ka kõigile küsimustele ja juhendame, et saaksid e-poe sisumuudatustega ise hakkama. Meie loodud e-poed on mugavad kasutada ja reeglina saab sisumuudatustega keskmise arvutikasutamise oskusega inimene hakkama.

 

Protsess

Protsess

Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.