tehtud tööd

Siksak e-pood

Siksak loob kvaliteetsest kangast kauakestvaid tekstiiltooteid. Eriti armastatud on gobeläänkangast valmistatud tooted, mille eripäraks on see, et muster on kangasse kootud, mitte trükitud, mistõttu värvid ei tuhmu isegi pesus. Pool ettevõtte toodangust eksporditakse Skandinaaviasse

2023 Digi Disain Arendus
https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/02/Siksak-e-pood.png

Ebamugav e-pood

Eelmise e-poe kujundus oli ajale jalgu jäänud ega pakkunud kaasaegset kasutajamugavust.

esc_attr()

Uut moodi standard

E-poodides määratakse tavaliselt tootenimede maksimaalne kuvatav tähemärkide arv, et tagada ühtne ja tasakaalustatud kujundus. Meie otsustasime kasutada Pinteresti stiilis toodete gridi, mis võimaldab kasutada ka väga pikki tootenimesid. See on innovatiivne lahendus, mida me pole varem vähemalt e-poodide kontekstis kohanud.

esc_attr()

Iga pilt lõigatakse õigesse mõõtu

Tootepildid lõigatakse ja optimeeritakse automaatselt sobivatesse mõõtmetesse. Poe halduril on vaja pildid vaid üles laadida.

esc_attr()

Struktureeritud menüü

Kasutasime rohkelt piktogramme, et tuua tähelepanu tootekategooriatele. Suutsime kogu menüü paigutada nii, et kõik vajalik info oleks kasutaja jaoks olemas, ilma info ülekülluseta.

esc_attr()

Suur tootevalik

Kategoorialehel kasutasime ära iga piksli, luues kategooriavaate nii, et ka menüü alla jäävat ala kasutatakse toodete kuvamiseks.

Mugav tooteleht

Tootelehe hoidsime lihtsa ja klassikalisena, suunates oma energia detailide lihvimisse ja info selgesse edastamisse. A/B testid näitavad, et klassikaline tooteleht toob sisse rohkem eurosid kui loominguline või üllatav lahendus.

esc_attr()

Ostu vormistamine

Ostu vormistamise etapis kaotab keskmine e-pood viiendiku klientidest. Probleem seisneb selles, et e-poes on ostu vormistamine tarbetult keerukas, kuna e-poe platvormid ei ole arendatud Eesti turu jaoks. Eesti kontekstis pole peaaegu üldse vaja küsida lisainfot, sest kasutame pakiautomaate ja Baltikumile ainulaadseid pangalingi makselahendusi. Oleme ostu vormistamise protsessi viimistlenud ligi 15 aastat ja loonud kasutajasõbraliku lahenduse, kus on eemaldatud kõik üleliigsed väljad ja ka kujunduselemendid, mis võivad kasutaja tähelepanu ostu vormistamiselt eemale juhtida, nagu menüünupud ja otsingufunktsioon.

esc_attr()
Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.