tehtud tööd

Äpp NoBananase sisekasutuseks

NoBananase lookas lettidelt leiad parimaid sorte maasikaid, vaarikaid, kultuurmustikaid ja mureleid. Kõik nad on sirgunud parimast pinnasest, küpselt korjatud ja hellusega toodud. Meie töö oli kindlustada, et letid oleksid lookas ja marjad ei läheks raisku.

Tutvu projektiga

2023 Disain Arendus Analüüs
https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/03/NoBananas-app-arendus3.webp

Lühike säilivusaeg

Peamine probleem, mida lahendasime, oli see, et marjade säilivusaeg on äärmiselt lühike. Kuna marjalette on üle saja, siis iga otsuse mõju on enam kui sajakordne. Näiteks, kui saadame iga päev ühe karbi maasikaid liiga palju ja ühe karbi vaarikaid liiga vähe, siis kuus läheb 3000+ karpi maasikaid prügikasti ja 3000+ karpi vaarikaid jääb müümata.

esc_attr()

Pole levi, pole andmeid

Algses situatsioonis kasutati skännereid andmete logimiseks. Skännerite peamine probleem seisnes selles, et need ei töötanud levita alades, sealhulgas külmkambrites, kus marju tihti loendatakse. Lisaks olid skännerid kallid ning nende suurus muutis need ebamugavaks kaasas kanda. Kuna andmed jäid tihti saamata, ei olnud võimalik teha andmetel põhinevaid otsuseid, mistõttu läksid marjad endiselt prügikastidesse.

esc_attr()

Mida mõõdad, seda seda lõikad

Lahendusena nähti mobiiliäpi loomist, mis suudab andmeid koguda ka internetita ning edastada neid, kui internetiühendus on saadaval. See lahendus võimaldas loobuda kulukatest skänneritest. Kuna tegemist on rätseplahendusega, oli meil võimalik luua äpp, mis sobitub ettevõtte äriprotsessidega, selle asemel, et kohandada äriprotsesse tehnoloogia järgi. See võimaldas lisaks põhiprobleemile lahendada ka hulga väiksemaid probleeme.

esc_attr()
esc_attr()
esc_attr()

Admin paneel töö organiseerimiseks

Lisaks mobiiliäpile arendasime ka brauseripõhise administraatori paneeli, mis võimaldab luua uusi kasutajaid, sisestada tooteid, vaadata statistikat ja põhimõtteliselt korraldada müügiesindajate tööd.

esc_attr()

Uus hooaeg, uued eesmärgid

Kuna esimene äpp tõestas oma majanduslikku kasulikkust, järgnes sellele teine versioon, mille eesmärk oli analüüsida parimate müügiesindajate töövõtteid, need standardiseerida ja rakenduse kaudu aidata müügiesindajatel püsida õigel rajal.

esc_attr()
esc_attr()
esc_attr()
Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.