tehtud tööd

Saare Food koduleht

Saare on koht, kus valmivad saaremaised ehtsad tooted tänu kenasti valitud toorainele, jätkusuutlikule tootmisprotsessile ja saarlase moodi pühendumusele. Meie aitasime disainida ja arendada Saarele väärilise kodulehe.

Tutvu kodulehega

2023 Disain Arendus
https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/03/Saare-Food-kodulehe-tegemine.webp

Vajadus

Saare Foodi eelmine veebileht oli põneva disainiga, aga üsna päevinäinud. Veebileht ei olnud mobiilisõbralik ja ka desktopis ei toiminud päris korrektselt. Arendasime neile uue veebilehe, mis töötab kõigis kaasaaegsetes seadmetes.

esc_attr()

Rõhk detailidel

Panime rõhku ka kõige väiksematele detailidele, et luua ehe Saaremaa tunnetus läbi ekraani.

esc_attr()

Terviklik disain

Avaleht on kujundatud kaasaegse ja minimalistliku käekirjaga, keskendudes selgusele ja kasutajasõbralikkusele. Disainis on oskuslikult kasutatud Saare brändi elemente, mis toovad esile ettevõtte identiteedi. Samuti on disaini rikastatud autentsete Saaremaa piirkonna elementidega, loomaks tugeva kohaliku sidususe ning rõhutamaks brändi päritolu ja unikaalsust.

esc_attr()

Müügitoetus edasimüüjatele

E-poe puudumine ei tähenda, et müük peaks tegemata jääma. Arendasime Saare Foodi veebilehele võimaluse suunata kliendid edasimüüjate juurde ostlema. Sellisel juhul saab müüki teha ka ilma e-poe jaoks vajalikke tugisüsteeme omamata.

esc_attr()

Blogi

Blogi leht on üles ehitatud sarnaselt traditsioonilisele uudisteveebile, kus esiletõstetud peauudis haarab tähelepanu suure ja keskse paigutusega. Selle all on kaks veidi väiksema formaadiga artiklit, mis pakuvad lisalugemist, ja allpool on järjestatud ülejäänud uudised veelgi kompaktsemas formaadis, võimaldades hõlpsat ligipääsu kogu blogi sisule. Blogis peegeldub ettevõtte eluolu, tutvustades viimaseid uudiseid ja tooteuuendusi, samuti jagatakse isuäratavaid retsepte ning praktilisi nõuandeid, mis on kasulikud nii igapäevaelus kui ka erilistel puhkudel.

esc_attr()
Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.