tehtud tööd

Grandhaus veebileht

Kui soovid leida kindlat ja pikaajalist partnerit, kes tegeleks sinu kontori, kaubanduspinna, välisterritooriumi või muu objekti puhtuse hoidmisega, siis Grandhaus on suurepärane valik. Grandhausi teenuseid naudime ka Indie kontrois. Meie ülesanne oli luua Grandhausile vääriline koduleht.

2023 Disain Arendus
https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/02/Grandhaus-avaleht-veebilehe-tegemine-1.webp

Abiks laienemisel

Grandhausi eelmine koduleht oli küll väga selge ja oma aja kohta hästi tehtud, kuid disainilt ja vormilt oli see ajale jalgu jäänud. Uue kodulehe kujundamisel võtsime arvesse ka uusi teenuseid ja teenuste pakkumise piirkondi, et need saaksid väärilist tähelepanu.

esc_attr()

Avaleht

Avaleht annab ülevaate ettevõtte tegevusest ja müügiargumentidest.

esc_attr()

Teenuste sisulehed

Teenuste sisulehed on kujundatud selguse ja läbipaistvuse silmas pidades. Kujundus võimaldab kasutajal hõlpsasti tuvastada enda vajadustele vastava teenuse.

esc_attr()

Teenuste leht

Teenuste lehekülg on struktureeritud nii, et suuremad teenused on jagatud hõlpsasti hoomatavateks alateenusteks. Iga alateenuse ees on intuitiivne piktogramm, mis annab kiire visuaalse vihje teenuse sisule. Teenused on organiseeritud gruppidesse, mis võimaldab kasutajatel sujuvalt leida enda jaoks vajalikud teenused vastavalt kategooriale või funktsioonile.

esc_attr()
Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.