tehtud tööd

Mobiilirakendus kaablirullide seiskorra tuvastamiseks Prysmian Groupile

Prysmian Group on Itaalia ettevõte, mis spetsialiseerub energia- ja telekommunikatsioonisektoris kasutatavate elektrikaablite ning optiliste kiudude tootmisele. Meie poolt loodud äpp aitab tuvastada transportimisel kasutatavate kaablirullide asukohta ja jälgida nende elutsüklit.

Tutvu äpiga

2023 Disain Arendus Analüüs
https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/02/Zebra-Prysmian-Copy.png

Katkised rullid, katkised kaablid

Peamine probleem oli, et kaablirullid kipuvad purunema. Purunenud kaablirullide tõttu võivad kaablid samuti viga saada ja ei pruugi õigeaegselt kliendini jõuda. Selle vältimiseks on oluline kaablirullid aegsasti välja vahetada. Lisaks on kasulik koguda statistikat selle kohta, millised kaablirullid kõige rohkem purunevad, kus ja millal see juhtub ning muud sellega seonduvat.

esc_attr()

Alternatiiv puudus

Enne meie äpi loomist polnud väga head alternatiivi olemas. Katkise rulli tuvastamisel püüti jälgi ajada, et aru saada, kus rull katki läks. Selline detektiivitöö nõudis olulisi ressursse ja tihtipeale ei toonud see kaasa soovitud tulemusi.

esc_attr()

Igale tööprotsessile oma äpp

Lahendusena nägime ette äpi loomise Androidi skänneritele, mida Prysmian Groupi meeskond juba igapäevaselt kasutas. Kuna erinevates terminalides tööprotsessid veidi erinesid, lõime kolm erinevat äppi, mis olid kohandatud spetsiaalselt nende kolme tööprotsessi jaoks.

esc_attr()

Admin paneel töö organiseerimiseks

Lisaks mobiiliäpile arendasime ka brauseripõhise admin paneeli, kust on võimalik vaadata äpist saadud infot, seda infot importida ja eksportida, luua kasutajaid, lisada terminale ning teha kõiki teisi vajalikke toiminguid.

esc_attr()

Edukas äpp

Äpp osutus Soomes edukaks, mistõttu otsustas Prysmian selle lokaliseerida ka teistesse riikidesse, alustades Eestist.

esc_attr()
esc_attr()
esc_attr()
Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.