tehtud tööd

Nordaid esinduspood

NordAid on äge bränd, sest nende vitamiinid on valmistatud parimatest inimkonnale teadaolevatest toorainetest, kasutades kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid. Meie eesmärk on arendada NordAidi esinduspoodi internetis.

E-poe loomisest lähemalt

2021 Disain Arendus
https://indiead.ee/wp-content/uploads/2024/02/Nordaid-e-pood-arendus.png

Ülesanne

Kuna NordAidil e-poodi veel ei olnud, siis alustasime täitsa nullist. Kujundasime brändipuhta e-poe, kasutades parimaid praktikaid.

Mägede motiiv

Edmund Hillary on öelnud, et me ei valluta mägesid, vaid vallutame iseennast. NordAid kannab sarnast sportlikku vaimu ja selle vaimu hoidmiseks kasutasime mägede motiivi e-poes laialdaselt.

Saatan peitub detailides

Nordaidi brändi seob omavahel ka mesikärje motiiv. Kasutasime mesikärge ja selle üksikut osa ehk heksagoni siin-seal, et luua e-poele terviklik disain.

esc_attr()

Mikro ja makro

Kasutasime pisikesi mikroanimatsioone, et pakkuda lõbusamat ostlemist ja anda kasutajale tagasisidet, et toiming on õnnestunud

esc_attr()

Facebooki mõõtudes bänner

Kujundasime bänneri ala, mis käitub identsetelt Facebooki kaanefotoga. See võimaldab kasutada sama bännerit e-poe ja Facebooki jaoks. Samuti kasutasime Facebooki nutikat lahendust sama bänneri kuvamiseks nutitelefonis ja lauaarvutis. Vähem formaate, vähem kulusid.

esc_attr()

Terviklik disain

Kokkuvõttes saime tervikliku disaini, mis sobib hästi NordAidi pakendidisainiga. Kasutasime samu värve, kirjastiili ja disainikomponente.

esc_attr()

Valminud kujundused

Peale kjunduste loomist arendasime ka e-poe valmis. Kasutasime WordPress Woocommerce platvormi, millele arendasime spetsiaalselt Nordaidi jaoks uue theme.

esc_attr()
esc_attr()
esc_attr()
esc_attr()
esc_attr()
Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.