tehtud tööd

Sensowell nutivoodi juhtrakendus

Me veedame kolmandiku oma päevast voodis ja miks mitte kasutada seda aega oma keha analüüsimiseks. Sensowell on Eesti parimate peade loodud nutivoodi, mis annab täpset uneinfot, aga suudab ka teavitada tervisehädadest nende väga varajases staadiumis. Meie roll oli luua äpp, mis suhtleb nutivoodis peituvate anduritega.

2023 Disain Arendus
https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/05/992bfa3efde7fa9f21c63ced883a787b9bcc1d31.png

Nutikell vs nutivoodi

Kõige lähem alternatiiv täna on nutikell, mis katab mitmeid samu vajadusi. Sensowelli lahendus on suunatud meditsiinilisele otstarbele. Sensowell on täpne, selle aku ei saa kunagi tühjaks ja seda ei unune kunagi käele panna

esc_attr()

Kerged hommikud

Arendasime Sensowellile nutika äratuskella funktsiooni, mis võimaldab kasutajal määrata ärkamiseks sobiva ajavahemiku ja äratab ta hetkel, kui uni on kõige kergem.

esc_attr()

Lõpp kontrollkõnedele

Arendasime Sensowelli äpil võimekuse saata SMS lähedasele juhul, kui tuvastatakse unehalvatus.

esc_attr()

Tingimustele vastav disain

Disainides kogu äppi, võtsime arvesse, et seda kasutatakse enamasti pimedas. Seetõttu on äpp kujundatud peamiselt tumedates toonides, et vältida une peletamist.

esc_attr()
esc_attr()
esc_attr()

Android ja Apple

Arendasime Sensowelli äpi nii Androidi kui ka iOS-i jaoks. Rakendus koos nutivoodiga jõuab varsti turule.

android ios
Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.