Meie värvikas portfoolio

Oleme koondanud kokku valiku tehtud töödest koos projektikirjeldustega. Ammutage inspiratsiooni oma enda tulevaste projektide jaoks.

Mõnikord peab minema alla, et jõuda tippu

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Portfoolio_Indie_AD.png
 • E-pood
  Digi
  2023

  Rahaloosi virtuaalne loterii

  Rahaloos on värske kodumaine loterii. Meie ülesanne oli luua usaldusväärne bränd ja toimiv digilahendus, kus müüa pileteid ja korraldada loosimisi.

  Jätka lugemist
 • E-pood
  Digi
  2023

  Siksak e-pood

  Siksak loob kvaliteetsest kangast kauakestvaid tekstiiltooteid. Eriti armastatud on gobeläänkangast valmistatud tooted, mille eripäraks on see, et muster on kangasse kootud, mitte trükitud, mistõttu värvid ei tuhmu isegi pesus. Pool ettevõtte toodangust eksporditakse Skandinaaviasse

  Jätka lugemist
 • E-pood
  Digi
  2021

  Nordaid esinduspood

  NordAid on äge bränd, sest nende vitamiinid on valmistatud parimatest inimkonnale teadaolevatest toorainetest, kasutades kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid. Meie eesmärk on arendada NordAidi esinduspoodi internetis.

  Jätka lugemist
 • E-pood
  Digi
  2020

  NoBananas e-pood

  NoBananas müügilettidelt leiab hooajal kõige magusamaid ja küpseimaid marju, mida eales nähtud - peamiselt maasikaid, aga ka mureleid, vaarikaid, mustikaid. Meie ülesanne oli arendada NoBananas veebileht lõpuni ja luua sinna juurde kasutajamugav e-pood.

  Jätka lugemist
 • E-pood
  Digi
  2020

  Aitäh e-pood

  Aitäh pakub ausat toitu, puhtast toorainest. Meie ülesanne oli olemasoleva CVI alusel kujundada Aitähile sobiv e-pood. Lisaks tavapärasele kujundustööle aitasime ka sõnu seada.

  Jätka lugemist
Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.