Meie värvikas portfoolio

Oleme koondanud kokku valiku tehtud töödest koos projektikirjeldustega. Ammutage inspiratsiooni oma enda tulevaste projektide jaoks.

Mõnikord peab minema alla, et jõuda tippu

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/12/Portfoolio_Indie_AD.png
 • Digi
  Tarkvara
  2023

  Äpp NoBananase sisekasutuseks

  NoBananase lookas lettidelt leiad parimaid sorte maasikaid, vaarikaid, kultuurmustikaid ja mureleid. Kõik nad on sirgunud parimast pinnasest, küpselt korjatud ja hellusega toodud. Meie töö oli kindlustada, et letid oleksid lookas ja marjad ei läheks raisku.

  Jätka lugemist
 • Digi
  Tarkvara
  2023

  Sensowell: Nutivoodi äpp

  Me veedame kolmandiku oma päevast voodis ja miks mitte kasutada seda aega oma keha analüüsimiseks. Sensowell on Eesti parimate peade loodud nutivoodi, mis annab täpset uneinfot, aga suudab ka teavitada tervisehädadest nende väga varajases staadiumis. Meie roll oli luua äpp, mis suhtleb nutivoodis peituvate anduritega.

  Jätka lugemist
 • Digi
  Tarkvara
  2023

  Mobiilirakendus kaablirullide seiskorra tuvastamiseks Prysmian Groupile

  Prysmian Group on Itaalia ettevõte, mis spetsialiseerub energia- ja telekommunikatsioonisektoris kasutatavate elektrikaablite ning optiliste kiudude tootmisele. Meie poolt loodud äpp aitab tuvastada transportimisel kasutatavate kaablirullide asukohta ja jälgida nende elutsüklit.

  Jätka lugemist
 • Digi
  Tarkvara
  2018

  Rahvusraamatukogu näituste digitaliseerimine

  Rahvusraamatukogu näituste osakond soovis jõuda laiema publikuni, avaldades oma näitused digitaalselt. Kahjuks ei sobinud Google Arts & Culture ega sarnased platvormid juriidilistel põhjustel, mistõttu otsustati luua oma digitaalne keskkond.

  Jätka lugemist
 • Digi
  Tarkvara
  2018

  Fututec kaubanduskeskuste tarkvara

  Fututec on tarkvaralahendus, mis on spetsiaalselt loodud kaubanduskeskuste haldamiseks. See tarkvara võimaldab kaubanduskeskustel koguda olulisi andmeid, suhelda rentnikega, korraldada digitaalseid tuleohutuskoolitusi, saata e-kirju ja üldiselt pakkuda peaaegu kõike, mida kaubanduskeskus vajab oma igapäevaseks efektiivseks toimimiseks. Meie ülesandeks oli uuendada ja moderniseerida tarkvara kasutajaliidest.

  Jätka lugemist
Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.