Meie lugu

Meile endale meeldib mõelda, et oleme arvult väike, aga arult suur agentuur

Meie leivanumber on erilahenduste loomine. Lõviosa ajast arendame äppe, e-poode ja veebilehti. Väljavalitutele loome brände ja pakume digireklaami.

Mõnikord peab minema alla, et jõuida tippu

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/11/luup2.png

Meie lugu

Meie agentuur sündis aastal 2009 nimega Creative IT OÜ. Peamiseks tegevusalaks oli veebilehtede ja e-poodide loomine, ning oma veebiplatvormi arendamine. Enda platvormi kõrval said peamisteks platvormideks Concrete5, WordPress ja Magento.

esc_attr()

Crinte

Aastal 2010 sündis “tee ise” veebiplatvorm nimega Crinte. Tegu oli tubli tootega, mille premium pakett maksis 69 krooni. Meie veebiplatvorm oli innovaatiline selle poolest, et veebilehe sisu muudatusteks ja lisamiseks ei olnud vaja minna tagatuppa. Kõiki muudatusi sai teha otse kujundusel ja koheselt oli ka näha, kuidas muudatus kujundust mõjutab.

esc_attr()

Teenused

Google Adwords aitab leida motiveeritud kliente, keda orgaanilise (tasuta) otsinguga pole võimalik kätte saada. Oskuslikult kasutades on Google Adwords üks suurimat tulemust andev kanal.

B
r
ä
n
d
i
l
o
o
m
e
D
i
g
i
R
e
k
l
a
a
m

Teenused

Brändiloome

Visuaalne identiteet
Bränding
Rebränding

Digi

Veebileht
E-pood
Tarkvara
Integratsioon
Haldus

Reklaam

Kampaanialeht
Sotsiaalmeedia reklaamid
Google Ads
Otsingumootoritele optimeerimine
Digiturunduse automatiseerimine

Kuldmuna

Aastal 2017 sai meie uueks nimeks Indie AD, sest olime liikumas visuaalselt põnevamate veebilehtede poole. Lisaks soovisime pakkuda laiemat loovlahenduste paketti. Meie plaanid kulmineerusid samal aastal Kuldmuna eriauhinnaga filmi “Päevad, mis ajasid segadusse” eest. Sellest projektist saab täpsemalt lugeda siit.

esc_attr()

Crinte 2.0

Aastal 2023 saime valmis Crinte 2.0. Tekkis vajadus suurema uuenduse järele, juba aastaid vanal koodil jooksnud Crinte veebilehtede platvormile. Crinte 2.0 keskendub e-kaubandusele ja on loodud spetsiaalselt meie piirkonna vajadusi silmas pidades.

esc_attr()
Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.