Garantiitingimused

Meile endale meeldib mõelda, et oleme arvult väike, aga arult suur agentuur

Meie leivanumber on erilahenduste loomine. Lõviosa ajast arendame äppe, e-poode ja veebilehti. Väljavalitutele loome brände ja pakume digireklaami.

Mõnikord peab minema alla, et jõuida tippu

https://indiead.ee/wp-content/uploads/2023/11/luup2.png

Garantiitingimused

Pakume veebilehele kolmeaastast garantiid. Garantii kaitseb ebameeldivate üllatuste eest.  Vastutame selle eest, et veebileht toimiks vigadeta üleandmise hetkest kahe viimase Firefoxi, Safari, Chrome ja Edge veebilehitseja versiooniga nutitelefonides, tahvelarvutites ja desktopides.

 

Veebilehtede garantiitingimused on järgnevad:

1. Kõik veebilehe, serveri ja andmebaasi muudatused teostatakse meie arendajate poolt. Muudatuste all peame silmas ka moodulite paigaldamist ja eemaldamist. Sisu lisamine ja muutmine on loomulikult lubatud.

2. Meie arendajad teostavad veebilehele regulaarseid uuendusi ja hooldust. Veebilehe hooldust peab teostama korra kvartalis. Hoolduse hind sõltub töö mahust, aga õigeaegsete hoolduste puhul jääb see tavaliselt ühe töötunni sisse.

3. Veebilehe külastajate arvu märgatav suurenemine võib teha veebilehe aeglasemaks. Sellisel juhul tuleb suurendada veebiserveri paketti.

4. Veebilehele sisestatud pildid jäävad alla 5MB. Alates 5MB ei suuda veebileht automaatselt pilte optimeerida ja see võib muuta veebilehe aeglaseks ja kahjustada positsiooni otsingumootorites.

5. Umbes ühel protsendil kasutajates on Javascript veebilehitseja poolt blokeeritud. Sellisel juhul ei saa me tagada veebilehe vigadeta toimimist.

6. Veebiserver on seadistatud nõnda, et veebilehest tehakse automaatseid koopiaid. Populaarsemad serverite teenusepakkujad teevad seda automaatselt.

7. Kui ei kasutata e-posti jaoks veebilehega sama veebiserverit, vaid mõnd kolmanda osapoole teenust, siis ei vastuta me vormist väljuvate emailide eest.

8. Teeme endast kõik, et takistada lehele sisse häkkimist. Kui selline õnnetu juhus peaks tekkima, siis täidame turvaaugud ja parandame häkkerite tekitatud tehnilised vead esimesel võimalusel.

9. Parandame vead esimesel võimalusel kui veebileht läheb katki seoses serveripoolse PHP versiooni uuendamisega.

10. Parandame vead esimesel võimalusel kui tekib konflikt meie paigaldatud mooduli ja veebilehe vahel. Samuti parandame vead kui konflikt tekib moodulitel omavahel.

 

Materjalide säilitamine

Arhiveerime kõik meie tehtud kujundustööd vähemalt kolmeks aastaks. Seega ei pea failide kadumisel muretsema, et tehtud tööd kaotsi lähevad. Enne kustutamist teavitame klienti oma plaanist ja vajadusel pikendame aega või saadame materjalid kliendile alla laadimiseks.

 

Autoriõigus

Teistsuguse kokkuleppe puudumisel kanduvad arve maksmisel kõik projektiga seotud autoriõigused kliendile. Ehk seda tööd võib muuta, edasi müüa või kasutada mõnel muul soovitud viisil.

 

Erandid

1. Näitlejate või modellide kasutamine fotodel või videodes. Näitlejate või modellidega tehakse tavaliselt lepingud milles määratakse ajavahemik mille jooksul saame loovlahendust kasutada.

2. Pildipanga fotod – pildipanga fotot kasutades peame lähtuma foto autori  või müügikeskkonna nõudmistest. Reegilina kehtivad seal piirangud trükkimise kogustele. Võimalusel väldime pildipanga materjali kasutamist pakenditel ja muudel suure leviga kujundustel.

3. Premium fondid – premium fontide puhul peab ostma tavaliselt eraldi litsentsi fontide kasutamiseks veebilehel ja ka litsentsid eraldi arvutites kasutamiseks. Premium fontide kasutamise vajalikkuse arutame klientidega enne ostmist alati läbi. Juhul kui soovite kasutada premium fonte, siis esimese valikuna valime Fondid Adobe Fonts’ide pangast. Adobe tarkvara on saanud valdkonna standardiks ja nende kasutamisel on suur tõenäosus, et ka teised disaini valdkonna teenusepakkujad omavad ligipääsu nendele fontidele.

 

Trükised

Trükiste tellimisel soovitame soojalt meiega enne tellimist konsulteerida. Trükikojad kasutavad sageli erinevaid värviprofiile ja trükitehnoloogiaid. Sama trükis võib tulla kahest trükikojast sageli väga erinevatest toonides. On olnud juhuseid kui sinisest saab kärtslilla. Oleme varustatud Pantone värvilehvikute ja kalibreeritud monitoridega. Enne tellimist vormistame failid vastava trükikoja nõuete järgi ja võimalusel tellime ka proovitrüki.

Kaarel Kõre

Võta ühendust

Tule meile külla ja räägi oma soovidest. Meile meeldib olla kaasatud varajasest etapist ja rääkida kaasa ka siis kui idee on alles koorumas. Loodetavasti leiame ühise keele ja saame üheskoos midagi ägedat luua.